15 Nis
ANADOLU ARSA OFİS TANITIMI

ANADOLU ARSA OFİS TANITIMI

 İlerleyen günlerde milletimizin hizmetine sunacağımız yeniliklerle emlak ve gayrimenkul piyasasına benzersiz yenilikler sunulacaktır. Kişilerin ve kurumların ortak olarak yayın yapacakları projemizde site için anlamadığınız konularda sizlere daima yardımcı olabilecek arkadaşlarımız ve servis elemanlarımız mevcuttur takıldığınız konularda mutlak sorularınızı mail yada mesajlaşma yolu yada sosyal mecralardan veya telefonla arayarak sorabilirsiniz.

   EMLAK HABERİ Bölümü

     Sitemizin içerikleri emlak konulu haberler bölümümüz mevcuttur haberler güncel ve doğru bilgiler sunmaktadır. Şahsi ve Emlakçı ve Gayrimenkulcü arkadaşlarımızın emlak konut arsa konusunda doğru ve hızlı haber alabilecekleri Türkiye'nin sayılı emlak haberleri bölümlerinden biridir yapılan işlemlerden önce mutlak haberler bölümünü göz gezdirerek yeni çıkmış emlak kanunlarından ve değişen emlak yönetmeliklerinden mutlak haberdar olun. Haberlerle ilgilenen arkadaşlarımız gerekli ve güncel haberleri sizin için toparlayıp sizin bilgilerinize sunacaktır.

    EMLAKCILAR Bölümü

   Sistemimize kaydolan emlakçıların giriş yapabilecekleri ilan sayısı beli bir zamana kadar ücretsiz ve sınırsızdır yüklenilebilecek resimler 8 ile sınırlıdır. Emlakçıların kendilerini özgün bir paneli olup buradan işlemleri kolaylıkla yükleme yapıp satışa sunabilecekleri bir platform sunulmuştur. Kulanım kolaylığıyla buradan girilen ilanlar çok kolay bir şekilde düzenlenebilir  olmakta ve hiçbir şekilde yorulmadan ve basit bir şekilde işlemlerinizi yapabileceksiniz.

   İNŞAAT FİRMALARI Bölümü

   İnşaat firmaları bölümü buradan kendileriyle emlakçıların veya bireysel kişilerin işler yaptırabilmesi için aracılık yaptığımız bir bölümdür. İnşaat şirketleri elinde olan konutları yada arsaları buradan satışa çıkarabilecekleri ve kendilerine emlakçılardan yada bireysel müşterilerden gelen tekliflere göre değerlendirecekleri özel bir platform sunulmuş tur Kullanımı oldukça kolay ve özellikli olan sistemimiz beli bir zamana kadar ücretsiz olarak hizmet verecektir.

   BİREYSEL FORMLAR Bölümü

    Bizimle çalışmak isteyenlerin bizlere ulaşılabilecekleri bir bölümdür müracaat edecek kişilerin askerlik görevini mutlak yapmış olmak zorundadır. İşe alımlar 4 kol üstünden yapılmaktadır bunlardan

1 . Emlak bölümümüzde çalışmak isteyen arkadaşlar erkekler için aradığımız il şar askerlik görevini bitirmiş olmalı ve kendi sektöründe en az 3 yıl deneyim sahibi olmalı .

 2 . Gayrimenkul sektöründe  çalışmak isteyenler bize iş baş vurunda bulunan kişinin erkek ise askerliğinin bitirmiş olması gerekmektedir. Minimum 3 sene gayrimenkul bölümünde çalışmış olmalı ve referanslarla bunu desteklemeli.  

3 . Danışmanlık bölümünde çalışmak isteyen arkadaşlarımızın erkek arkadaşlarımızın askerliği bitirmiş olma şartı vardır ve diğer aradığımız özelik ise 3 senelik deneyim aramaktayız referanslarıyla beraber bize iletmeleri gerekmektedir.

4 . Haber bölümünden çalışmak isteyen kişiler için erkek olanlar için askerlik şartını bitirmiş olmalı ve bu işte en az 3 sene deneyimli olmalıdır. Başvuru esnasında referanslarınızda belirtmelisiniz.

HAKIMIZDA Bölümü

Hakımızda bölümü sitemizi ve kurumsal kimliğimiz hakkında bilgi alabileceğiniz bölümdür. Bazı yapılmış projelerle ilgili bilgilerin olduğu ve geçmişimizin olduğu bölümdür.